Doprava a platby

U nás si môžete zvoliť niekoľko spôsobov dopravy a platby. 

 

Spôsoby a ceny jednotlivých druhov dopravy :

 

Pri objednávke nad 50€ si môžete zvoliť bezplatnú dopravu 1.triedou slovenskej pošty, doručením do Balíko-boxu, alebo Packetou na výdajné miesto .

Pri objednávke nad 100€ si môžete navyše zvoliť bezplatnú dopravu aj prostredníctvom spoločnosti Packeta - doručenie na adresu.  

Pri objednávkach nad 150€ si môžete navyše zvoliť bezplatnú dopravu aj prostredníctvom Express Kuriéra Slovenskej pošty. 

 

Spôsoby a ceny jednotlivých druhov platby :

Na našom e-shope poskytujeme bezplatné platby vašej objednávky, prostredníctvom bankového prevodu alebo platobnou kartou. 

 

Na dobierku tovar neodosielame !

Po viacerých zlých skúsenostiach s neprebranými zásielkami, sme túto možnosť úplne vyradili z ponuky. Veľká väčšina našich objednávok je personalizovaná, čiže upravovaná na želanie zákazníka napr. gravírovaním. Takýto neprebraný šperk je znehodnotený, a vo väčšine prípadov viac nepredajný, čím nám vznikala nemalá škoda.

Pracujeme zodpovedne, máme množstvo pozitívnych recenzií, pri ktorých si môžete overiť, že objednávka Vám bude v poriadku doručená. 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie