Náušnice Touch of Luxury

Kód: 5210 21
€89
Dodanie 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Jemné náušnice Touch of Luxury si zamilujú ženy, ktoré milujú štýl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierna riečna perla, ktorá je medzi odborníkmi považovaná za najluxusnejšiu a najdrahšiu perlu vôbec, mu dodáva noblesu a eleganciu. Dokonalý vzhľad a lesk celej kolekcie Touch of Luxury dodávajú kamene kubickej zirkónie, ktoré nechajú vyniknúť jemnej ženské kráse. 

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Slza
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Riečna perla/Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Čierna / Biela
Rozmery: 3,3 x 1cm
Váha (g): 2,95
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.