Strieborná retiazka karma

Kód: CL21473/R
€39
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia

Strieborná retiazka karma

Detailné informácie

Podrobný popis

Strieborná celebritka s dvoma prepojenými kruhmi, symbolizujúca myšlienku karmy - " Čo dáš, to sa ti vráti. " . Jednoduchý dizajn bez zdobenia kamienkov je ideálnym pre športovo a minimalisticky založené ženy a dievčatá . 

Dodatočné parametre

Kategória: Striebro
Dĺžka retiazky: 40cm
Materiál: Striebro Ag 925/1000
Váha (g): 3
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
DK Avatar autora | 12.8.2022
Údajne ,,Strieborný šperk". Moja každodenne nosená strieborná retiazka nemá po roku nosenia také sfarbenie, ako nový šperk, ktorý som obdržala. Bola som nemilo prekvapená...
M Avatar autora MIRABILE (Administrátor) 12.8.2022
Dobrý deň prajeme pani Kminiaková. Ak nastal akýkoľvek problém so šperkom, resp. ak vám bol šperk doručený zoxidovaný, čo mohlo nastať pri preprave, je potrebné, poškodenie odfotiť a riešiť priamo s nami na mailovej adrese obchod@mirabile.sk . Naše šperky sú vyrobené v Taliansku a kontrolované Puncovým úradom Slovenskej republiky, takže si môžete byť istá a skontrolovať si podľa puncových značiek, že sa jedná o striebro Ag925. Ak sa vám zdá odtieň odlišný od vášho druhého šperku, môže to byť tým, že vaša retiazka nie je rodhiovaná, tzv. nemá povrchovú úpravu. Akokoľvek, vždy pri nákupe cez internet môžete nenosený šperk zaslať naspäť a vrátime vám plnú sumu objednávky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: