Prívesok Viva

Kód: 5343 67
€99
Na dotaz ( napíšte nám )
Môžeme doručiť do:
31.3.2023
Možnosti doručenia

V kolekcií Viva sa novo zrodila aj vážka, posol šťastia a radosti, symbol odvahy a sily. Vážky sú tiež symbolom znovuzrodenia a obnovy, dodávajú svojím nositeľkám silu do nových začiatkov.

V kolekcií žiaria strieborné vážky s kameňmi kubickej zirkónie. Dovoľte im pristáť aj u Vás.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • harmonická kombinácia kubickej zirkónie a rhódiovaného striebra
  • rhódiované striebro je povrchovo upravené, vďaka vrstve rhódia šperk nečernie, má vyšší lesk a je odolnejší
  • náhrdelník na denné nosenie
  • jemný elegantný dizajn
  • vhodný darček pre ženy k významným udalostiam a výročiam.

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa - strieborné šperky
Dĺžka retiazky: 40cm + 7cm adjusta
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Vážka
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Modrá
Váha (g): 2.75

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.