Prívesok Angelic Faith

Kód: 5292 00
€89
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Možnosti doručenia
Prívesok Angelic Faith

Detailné informácie

Podrobný popis

Angelic Faith znie v preklade anjelská viera. Často práve vďake viere sme schopní prekonať veľa ťažkých prekážok. Náhrdelník Angelic Faith sa od ostatných šperkov líši svojím posolstvom.
Anjel je symbol ochrany, bezpečia lásky a nádeje. Darujte tento strieborný náhrdelník svojím blízkym a vyjadrite tak túžbu a prosbu o ich ochranu, bezpečie a dostatok lásky. Strieborný anjel z dielne Preciosa bude vždy s vami.  

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa - strieborné šperky
Dĺžka retiazky: 45cm
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Anjel
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Biela/Číra
Váha (g): 3,3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.