Náušnice Tender Heart

Kód: 5335 00
€69
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.2.2023
Možnosti doručenia

Strieborné náušnice v tvare srdiečok Tender Heart predstavujú nežnú kombináciu striebra s jemnými krištáľmi kubickej zirkónie.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • jedinečná kombinácia rhódiovaného striebra a kubickej zirkónie
  • rhódiované striebro je povrchovo upravené, vďaka vrstve rhódia šperk nečernie, má vyšší lesk a je odolnejší
  • náušnice na denné nosenie aj do spoločnosti
  • šperk, ktorým vyjadrite lásku obdarovanej osobe
  • vhodný darček pre ženy k významným udalostiam a výročiam
  • dá sa kombinovať s príveskom v rovnakom dizajne Tender Heart

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Srdce
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Farba kameňa/kameňov: Biela/Číra
Váha (g): 1,28
Rozmery: 1 x 1,2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.