Náušnice Rosalia

Kód: 2254Y49
€39
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Možnosti doručenia

Náušnice Rosalia z rhódiovaného bižutérneho kovu v kombinácii s českým krištáľom sú elegantný šperk na denné nosenie. Súčasne sa hodí aj na slávnostné udalosti, alebo brúsené kryštálové kamene v šperku Rosalia rozžiaria každý outfit.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Dokonalá kombinácia bižutérneho kovu a brúsených krištáľových kameňov
  • Elegantné náušnice pre denné nosenie aj do spoločnosti
  • Vhodný darček pre ženy k významným udalostiam, výročiam

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Antialergický bižutérny kov
Tvar/vzor: Kvetinka
Farba kovu: Žltá
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ
Farba kameňa/kameňov: Oranžová/Biela
Rozmery: 1,2 x 1,2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.