Náušnice Jasmin

Kód: 7311 41
€92
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Možnosti doručenia

Jasmin sú dizajnové náušnice z chirurgickej ocele, ktoré upútajú vašu pozornosť svojim výrazným štylizovaným dizajnom obľúbeného jazmínu. Táto pôvodne divoká kvetina pochádza z Číny, kde je považovaná za symbol lásky, radosti a elegancie.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Dokonalá kombinácia českého krištáľu Preciosa a chirurgickej ocele
  • Extravagantný typ šperku
  • Skvelý darček pre sebavedomé ženy
  • Vhodný šperk na bežné nosenie a do spoločnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Chirurgická oceľ
Tvar/vzor: Kvet
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ
Farba kameňa/kameňov: Vitrail medium (menivá farebná )
Rozmery: 2,2 x 2,9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.