Náušnice Ines - Tyrkys

Kód: 6111 24
€69
Dodanie 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
23.2.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Dizajn strieborných náušníc Ines vychádza z dizajnu prívesku, ktorý znázorňuje motív volavky. Volavka je veľmi obľúbeným symbolom v rôznych kultúrach. V Európe je volavka symbolom harmónie a duševného pokoja. V čínskej kultúre zase predstavuje symbol sily, čistoty, trpezlivosti a dlhého života.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Centrálny kameň strieborného šperku bol vyrobený pôvodnou technológiou mačkania z 18. storočia
  • Neobyčajný dizajn náušníc upúta pozornosť okolia
  • Kombinácia kubickej zirkónie a kameňov českého krištáľu Preciosa
  • Puzetkové zapínanie
  • Vhodný strieborný šperk pre denné nosenie aj do spoločnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa - strieborné šperky
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Volavka
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ / Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Modro-zelená, tyrkysová
Váha (g): 3,5
Rozmery: 1,3 x 2 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.