Náušnice Fragmentum

Kód: 7377 70
€75
Dodanie 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
23.2.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Náušnice Fragmentum Sme pre Vás ručne vyrobili technológiou mačkaním krištáľových kameňov nad kahanom. Následne sme ich dobrúsili do dokonalého tvaru. Špeciálnou technológiou pokovaním sme šperku naviac dodali odlesk neboli reflexiu. Tá je pre kolekciu Crystal Reflections typická. Tieto výrazné a súčasne veľmi elegantné náušnice môžete vynosiť do spoločnosti, využijete ich však aj na každodenné nosenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Skvelá kombinácia chirurgickej ocele a českého krištáľu Preciosa
  • Šperk v trendy pestrofarebnej kombinácií
  • Náušnice do spoločnosti aj na denné nosenie
  • Dá sa kombinovať s ďalšími šperkami dizajnu Fragmentum
  • Originálny darček pre ženy

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Chirurgická oceľ
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ
Farba kameňa/kameňov: Pestrofarebné
Rozmery: 1,4 x 4,1 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.