Náušnice Devotion

Kód: 6149 00
€52
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Možnosti doručenia

Lásku, láskavosť, pocit radosti a nehy v Vás vyvolajú strieborné náušnice Devotion. Strieborné náušnice s puzetovým zapínaním v sebe kombinujú ľahkosť a eleganciu striebra s leskom dokonale vybrúsených kameňov českého krištáľu Preciosa

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Harmonická kombinácia brúseného českého krištáľu, kubickej zirkónie a rhódiovaného striebra
  • Jemný elegantný dizajn
  • Vhodný darček pre ženy, ktorým chcete vyjadriť náklonnosť, lásku
  • Náušnice do spoločnosti aj na denné nosenie

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Motýľ
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ / Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Biela/Číra
Váha (g): 0,95
Rozmery: 0,8 x 1 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.