Náramok Velvet Pearl

Kód: 2219 01
€22
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Možnosti doručenia

Perlový náramok Velvet Pearl z voskových perál Preciosa v kombinácií s jemnou krištáľovou štrasovou guličkou je elegantným doplnkom nielen do spoločnosti, ale hodí sa aj na denné nosenie. Tento šperk patrí vďaka svojmu minimalistickému dizajnu ku klasikám v dámskych doplnkoch. 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Elegantný doplnok ku každému outfitu
  • Šperk do spoločnosti aj na každodenné nosenie
  • Vhodný šperk ku kombinácií s náušnicami alebo ďalšími perlovými náhrdelníkmi Preciosa

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Antialergický bižutérny kov
Tvar/vzor: Kruh/gulička/Okrúhly tvar
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Vosková perla / Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Biela/Perleť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.