Náramok Flying Gem

Kód: 2246 70
€63
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Možnosti doručenia

Náramok Flying Gem by Veronika, v preklade Lietajúci drahokam bol inšpirovaný nápadito sfarbeným kolibríkom, vtáčikom žijúcim na americkom kontinente. Úžasná brilancia a trblietanie náramku Lietajúci drahokam vychádza z brúsených kameňov Preciosa. Kombinácia modrých a zelených farieb tohto módneho šperku rozžiari váš spoločenský outfit.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Elegantný módny šperk s motívom kolibríka - lietajúceho drahokamu
  • Úžasná brilancia a lesk brúsených kameňov z českého krištáľu Preciosa
  • Vhodný šperk do spoločnosti
  • Skvelý darček

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Materiál: Antialergický bižutérny kov
Tvar/vzor: Kolibrík / Vták
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Dĺžka náramku: 17 + 5 cm
Druh kameňa: Český krištáľ
Farba kameňa/kameňov: Modrá/Zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.