Náhrdelník Oasis

Kód: 5316 00
€68
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Možnosti doručenia

Strieborný náhrdelník Oasis je dokonalým šperkom pre dlhé letné dni a nekončiace noci. Keď slnečné lúče dopadnú na vybrúsené kamene kubickej zirkónie, ešte viac zdôraznia lesk tohto šperku. Prelínajúce sa kruhy symbolizujú prepojenie dvoch osôb alebo svetov. Preto sa náhrdelník ideálne hodí k vyjadreniu priateľstva alebo lásky.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Nadčasový dizajn šperkov
  • Kombinácia striebra s kubickou zirkóniou
  • Dá sa dokonale kombinovať s inými šperkami z kolekcie
  • Šperk vhodný na denné nosenie aj do spoločnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Dĺžka retiazky: 40 - 45 cm (od-do)
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Kruh/gulička/Okrúhly tvar
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Biela/Číra
Váha (g): 2,1
Rozmer prívesku: 1,3 x 0,9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.