Náhrdelník Honeygon

Kód: 7380Y48
€135
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Možnosti doručenia

Tiež Vám šperk Honeygon pripomína medové plasty? Dizajnérka sa pri jeho navrhovaní nechala inšpirovať nielen dokonalým tvarom medových plastov, ktorý vytvorila príroda, ale aj medovou farbou. Tento prívesok je dekorovaný tmavým krištáľom, ktorý pre Vás sklári v Preciose ručne tvoria nad kahanom technológiou pochádzajúcou z 18. storočia. Jemnosť šperku z chirurgickej oceli dodávajú osadené kamene kubickej zirkónie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Jedinečná kombinácia chirurgickej ocele, českého krištáľu Preciosa a kubickej zirkónie
  • Obsahuje ručne mačkané kamene z českého krištáľu Preciosa
  • Elegantný doplnok do spoločnosti aj na denné nosenie
  • Vhodný darček pre ženy k významným udalostiam, výročiam
  • Dá sa kombinovať s náušnicami v rovnakom dizajne Honeygon
  • Dostupný v 2 farebných variantách
  • Dá sa kombinovať a vrstviť aj s ďalšími náhrdelníkmi dizajnu Honeygon

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Dĺžka retiazky: 40 - 45 cm (od-do)
Materiál: Chirurgická oceľ
Tvar/vzor: Medový plast
Farba kovu: Žltá
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ / Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Čierna / Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.