Náhrdelník Gentle Gem

Kód: 5290 70
€77
Dodanie 7-10 dní
Môžeme doručiť do:
23.2.2023
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Náhrdelník Gentle Gem

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolibrík si vďaka svojej výnimočnosti a kráse získal pomenovanie lietajúci drahokam. Ozdobte sa týmto drahokamom aj vy. Nechajte strieborný šperk s brúsenými kameňmi kubickej zirkónie rozžiariť váš dekolt. Šperk s motívom kolibríka má dĺžku 40 cm. K nemu je pripojená 7 cm dlhá adjusta, ktorá umožní upravovať dĺžku podľa aktuálnej hĺbky výstrihu.Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa - strieborné šperky
Dĺžka retiazky: 40cm
Materiál: Rodhiované striebro Ag925
Tvar/vzor: Zviera
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Kubická zirkónia
Farba kameňa/kameňov: Modrá/Zelená
Rozmer prívesku: 2,6 x 2cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.