Náhrdelník Fragmentum

Kód: 7374 70
€149
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.2.2023
Možnosti doručenia

Náhrdelník Fragmentum je poskladaný z ručne mačkaných krištáľových kameňov, fragmentov. Špeciálnou technológiou, tzv. pokovaním, sme im dodali dokonalý odlesk alebo reflexiu. Tá je pre kolekciu Crystal Reflections typická. Ste odvážna? Tak Vás uchváti pestrofarebná kombinácia, ktorá vynikne ako na tele, tak na jednofarebnej blúzke či tričku.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Skvelá kombinácia chirurgickej oceli a českého krištáľu Preciosa
  • Šperk v trendy farebnej kombinácií
  • Náhrdelník do spoločnosti aj na denné nosenie
  • Vhodný darček pre ženy k významným udalostiam, výročiam
  • Dá sa kombinovať s ďalšími šperkami dizajnu Fragmentum

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa
Dĺžka retiazky: 40 - 45 cm (od-do)
Materiál: Chirurgická oceľ
Tvar/vzor: Kocka/Obdĺžnik
Farba kovu: Strieborná - rhodium
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ
Farba kameňa/kameňov: Pestrofarebné
Rozmer prívesku: 5,8 x 2,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.