Náhrdelník Delicia

Kód: 7367Y10
€62
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Možnosti doručenia

Náhrdelník Delicia je vyrobený z chirurgickej ocele a špeciálneho kameňa z českého krištálu Preciosa. Tie v Preciose ručne mačkáme tradičnou technológiou z 18. storočia. Šperk má dĺžku retiazky 40 cm. K nej je pripojená 7 cm dlhá adjusta, ktorá umožňuje upravovať dĺžku podľa aktuálnej hĺbky výstrihu.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Skvelá kombinácia pozlátenej chirurgickej oceli a českého krištálu Preciosa
  • Šperk s ručne mačkaným krištálovým kameňom
  • Doplnok v trendy zlatej farbe
  • Náhrdelník pre denné nosenie aj do spoločnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Preciosa - šperky z chirurgickej ocele
Dĺžka retiazky: 40 - 45 cm (od-do)
Materiál: Chirurgická oceľ
Tvar/vzor: Ovál
Farba kovu: Žltá
Určenie: Dámske
Druh kameňa: Český krištáľ
Farba kameňa/kameňov: AB (aurora borealis-menivá)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V súčasnej dobe patrí PRECIOSA k jednému z najvýznamnejších výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu.

Je pokračovateľom vynikajúcej tradície sklárstva v severných Čechách, najmä v regióne Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov a Turnov.

Jej medzinárodná obchodná centrála leží 100 km od hlavného mesta Praha v malebnom meste Jablonec nad Nisou uprostred Jizerských hôr.

Dlhodobý cieľavedomý rozvoj firmy PRECIOSA zaručuje jej vlastná výskumná a vývojová základňa, strojárske závody, sklárske huty aj brúsiarenské závody s najmodernejšími technológiami na základe vlastného know-how.

PRECIOSA vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov po celom svete. Jej široká produktová ponuka zahŕňa nielen výrobu šperkových brúsených kameňov, perál a perličiek, ale aj výrobu šperkov, krištáľových dekorácií či dekoratívnych svietidiel. Aktuálne Preciosa ponúka aj univerzálne sklenené uzávery pre milovníkov vína.

Výrobky PRECIOSA reprezentujú Českú republiku pri vybraných diplomatických rokovaniach a ďalších oficiálnych príležitostiach. Vlastný je rad politikov, úspešných manažérov a ďalších dôležitých osobností nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.

PRECIOSA má svoje oficiálne obchodné zastúpenie má vo všetkých dôležitých strediskách svetového obchodu – Veľká Británia, Rusko, Singapur, Spojené Arabské Emiráty, Hong Kong, Čína, USA.